Підготовка до здачі іспитів TOEFL і IELTS

Іспит TOEFL (Test of English as a Foreign Language) – це тест, який дозволяє провести перевірку рівня знань щодо володіння теоретичних навичок та писемного мовлення. Цей міжнародний тест розроблений для осіб, які хочуть освоїти англійська мова не є їх рідною мовою. В основному цей тест для тих, хто проходить програму МВА, бажає працевлаштуватися в США або Канаді або надходить до вищих навчальних закладів цих країн.
Вся система підготовки до іспиту TOEFL (Test of English as a Foreign Language), в школі іноземних мов English World, дозволяє не тільки успішно пройти тест, а й отримати сертифікат, який підтверджує високий рівень підготовки слухачів. Програма English World приділяє особливу увагу тим знанням, які необхідні для складання іспитів. Весь процес навчання проходить в захоплюючій і цікавій формі, отримані знання дозволяють підготуватися до здачі тесту TOEFL і отримати гідний бал. Колектив кваліфікованих викладачів школи відпрацьовує зі слухачами розмовні навички, вчить правильно на слух розуміти розмовну англійську мову, а також грамотно писати і читати.

Що ж таке іспит TOEFL?

Це свого роду тест був розроблений фахівцями служби тестування при Прінстонському університеті. Компанія Educational Testing Service (ETS), вперше використовувала його в 1964 році, при визначенні рівня знань англійської мови у групи іноземців виявили бажання навчатися у вищих навчальних закладах США. З тих пір, тест за системою TOEFL, у всьому світі пройшли і успішно склали іспит більше 20 млн осіб. Результати тестування визнали об’єктивними більше 8500 навчальних закладів в 130 країнах світу, а також багато міжнародних організацій і державних установ.

Актуальність результатів тестування зберігаються протягом2 років. Якщо говорити про вимоги по балам, то вони у кожної установи різні. Так, наприклад деякі структури для здобуття вищої освіти, беруть TOEFL з результатами від 80 балів і вище, а інститути з готельного менеджменту Швейцарії, визнають результати тестування від 60 балів.

English is my future

випускників

років роботи

авторських курсів

Англійська мова – це правильний і ефективний крок до успішний майбутньому. Не відкладай своє майбутнє на завтра, залишай заявку і ми обов’язково вам зателефонуємо.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!