Літнє навчання в Англії

Study English in England

  Якщо Ви хочете знати англійську мову досконало, чому б Вам не поїхати цього літа в Англію? Там, як у столиці, так і в провінційних містечках, відкриваються Літні Школи, в яких Ви можете не тільки вчитися англійській, але цікаво проводити час, знайти нових друзів і отримати масу вражень! Мовний табір в Англії принесе Вам і задоволення, і нові знання.

Літній табір в Англії – це проживання в резиденції, повний пансіон, сучасні навчальні матеріали. У вартість навчання включено проведення спортивно-розважальних заходів, екскурсійних програм. Для старших школярів і дорослих пропонується Курс англійської мови з проживанням в англійській сім’ї. Для студентів це прекрасна можливість отримати живу практику спілкування англійською мовою і краще пізнати британську культуру.
 

 

ШКОЛАФОТОРОЗТАШУВАННЯВІКПРОГРАМА
1Програма Англійська

+ Спорт + Екскурсії

2Літній курс англійської

мови

3Бізнес англійська
Загальний курс англійської
Англійська + екскурсії по Лондону

 

Всі летние школи в Англії мають квоти на прийом студентів з кожної країни, тому варто заздалегідь подумати про ранню реєстрації. Тому бронювати місця бажано в лютому-березні. Програми пропоновані нами на літо 2012 можуть бути гарантовані за умови раннього бронювання.

Запрошуємо Вас і Ваших дітей цікаво і з користю провести літо!

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!