мовна школа

english world

Ми запрошуємо всіх, хто хоче стати

успішним і затребуваним в сучасному суспільстві, на курси

англійської мови в Одесі.

Курси англійської в Одесі

коротко про курс

Заняття для дітей і підлітків проводяться в школі 2 рази в тиждень. Для малюків (4-6 років) заняття тривають 45 хвилин, для дітей старшого віку – півтори години.
При оплаті за весь курс надається знижка 5% або комплект підручників в подарунок. Також діють сезонні знижки і подарунки.

коротко про курс
Заняття англійської для початківців в мовній школі English World побудовані виключно на комунікаційному методі навчання. Якщо учень хоче що-небудь сказати або запитати, йому доведеться зробити це тільки на англійській мові.
Перед початком курсу Ви проходите особисту співбесіду з директором курсів – Олександром Перміновим.
коротко про курс
Students must already have intermediate or better skills; a working knowledge of English grammar and a functional vocabulary. Pre-intermediate students are possible but will probably use 210 hours or the greater quantity of hours to complete the course or any module(s).

Новини English world

It’s time to learn English

З новим роком! 2021 !!!!

Вітаємо всіх з наступаючим 2021 роком! Бажаємо всім здоров'я !!! Нехай Мир і Доброта прийдуть в кожен дім! Нехай забудуться старі негаразди і проблеми, і відкриються Нові Можливості! Всім Гарного настрою і веселого святкування! Чекаємо Всіх з 25 січня 2021...

Новий навчальний 2020-2021 рік починається 1 вересня!

Початок занять 1 вересня 2020 года !!! Заняття в школі почнуться 1 вересня. Всі питання з приводу розкладу і наявності місць в групах по тел. 073 761 61 60. Дотримуємося всіх заходів безпеки і продовжуємо...

English is my future

випускників

років роботи

авторських курсів

Англійська мова - це правильний і ефективний крок до успішний майбутньому. Не відкладай своє майбутнє на завтра, залишай заявку і ми обов'язково вам зателефонуємо.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!